Senaste resultat

Per Bredesen 2020 börjar
Slut
7/3
8/3

Finals

  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
08030314 sö 08/03 14:20 sö 08/03 Hortenshallen J14/15 (f 2005/06) Sluttspill A Final Rolvsøy IF 1 4 - 1 P Flint Fotball 2    
07030329 lö 07/03 20:15 lö 07/03 Hortenshallen G12/13 (f 2007/08) Sluttspill A Final Langhus IL Fotball 3 - 0 Varteig IL 1blå    
07030313 lö 07/03 14:00 lö 07/03 Hortenshallen G14 (f 2006) Sluttspill A Final Stag, SPKL 4 2 - 1 Bygdø Monol... Idrettslag    
07030328 lö 07/03 19:45 lö 07/03 Hortenshallen G15 (f 2005) Sluttspill A Final Høybråten og Stovner IL 1 0 - 7 Ørn Horten, FK 2    
07030312 lö 07/03 13:40 lö 07/03 Hortenshallen G16 (f 2004) Sluttspill A Final Ørn Horten, FK 1 1 - 0 Tistedalen TIF    
07030420 lö 07/03 16:30 lö 07/03 Holtanhallen J12/13 (f 2007/08) Sluttspill A Final Ekholt BK Dynamites 2 - 1 Eika Krapfo...ballklubben    
  Matchnr Tid Spelplan Grupp Omgång Hemmalag Resultat  Bortalag    
08030830 sö 08/03 18:55 sö 08/03 Lystlunden Arena A J8/9 (f 2011/12) Grp A Stathelle o...ix lag j8/9 Färdig Åsgårdstrand IF    
08030928 sö 08/03 18:55 sö 08/03 Lystlunden Arena B J8/9 (f 2011/12) Grp A Falk, SK Färdig Stathelle o...ix lag j8/9    
08030829 sö 08/03 18:25 sö 08/03 Lystlunden Arena A J8/9 (f 2011/12) Grp A Stathelle o...ix lag j8/9 Färdig Åsgårdstrand IF    
08030927 sö 08/03 18:25 sö 08/03 Lystlunden Arena B J8/9 (f 2011/12) Grp A Stathelle o...ix lag j8/9 Färdig Ørn Horten, FK    
08030828 sö 08/03 18:05 sö 08/03 Lystlunden Arena A J8/9 (f 2011/12) Grp A Åsgårdstrand IF Färdig Falk, SK    
08030326 sö 08/03 18:00 sö 08/03 Hortenshallen G8/9 (f 2011/12) Grp B Store Bergan IL Rød Färdig Ørn Horten, FK Rød    
08030325 sö 08/03 17:45 sö 08/03 Hortenshallen J8/9 (f 2011/12) Grp A Falk, SK Färdig Stathelle o...ix lag j8/9    
08030827 sö 08/03 17:45 sö 08/03 Lystlunden Arena A G8/9 (f 2011/12) Grp B Sprint-Jeløy, SK Bari Färdig Ørn Horten, FK Brun    
08030926 sö 08/03 17:45 sö 08/03 Lystlunden Arena B G8/9 (f 2011/12) Grp B Skoppum IL G8 Färdig Falk, SK G8    
08030324 sö 08/03 17:30 sö 08/03 Hortenshallen G8/9 (f 2011/12) Grp B Vang Skoleidrettslag 2012 Färdig Ås IL Fotball 5Hvit    
08030826 sö 08/03 17:30 sö 08/03 Lystlunden Arena A G8/9 (f 2011/12) Grp B Ås IL Fotball 3Gul Färdig Falk, SK    
08030925 sö 08/03 17:30 sö 08/03 Lystlunden Arena B J8/9 (f 2011/12) Grp A Stathelle o...ix lag j8/9 Färdig Ørn Horten, FK    
08030323 sö 08/03 17:15 sö 08/03 Hortenshallen G8/9 (f 2011/12) Grp B Ås IL Fotball 1Blå Färdig Ørn Horten, FK Brun    
08030825 sö 08/03 17:15 sö 08/03 Lystlunden Arena A G8/9 (f 2011/12) Grp B Sprint-Jeløy, SK Udinese Färdig Falk, SK G8    
08030924 sö 08/03 17:15 sö 08/03 Lystlunden Arena B G8/9 (f 2011/12) Grp B Skoppum IL G8 Färdig Ørn Horten, FK Rød    
08030322 sö 08/03 17:00 sö 08/03 Hortenshallen G8/9 (f 2011/12) Grp B Falk, SK Färdig Ås IL Fotball 5Hvit    
08030824 sö 08/03 17:00 sö 08/03 Lystlunden Arena A G8/9 (f 2011/12) Grp B Sprint-Jeløy, SK Bari Färdig Vang Skoleidrettslag 2012    
08030923 sö 08/03 17:00 sö 08/03 Lystlunden Arena B G8/9 (f 2011/12) Grp B Ås IL Fotball 3Gul Färdig Store Bergan IL Rød    
08030321 sö 08/03 16:45 sö 08/03 Hortenshallen G8/9 (f 2011/12) Grp B Falk, SK G8 Färdig Ørn Horten, FK Brun    
08030823 sö 08/03 16:45 sö 08/03 Lystlunden Arena A G8/9 (f 2011/12) Grp B Sprint-Jeløy, SK Udinese Färdig Ørn Horten, FK Rød    
08030922 sö 08/03 16:45 sö 08/03 Lystlunden Arena B G8/9 (f 2011/12) Grp B Ås IL Fotball 1Blå Färdig Skoppum IL G8    
08030320 sö 08/03 16:30 sö 08/03 Hortenshallen G8/9 (f 2011/12) Grp B Ås IL Fotball 5Hvit Färdig Store Bergan IL Rød    
08030429 sö 08/03 16:30 sö 08/03 Holtanhallen J10/11 (f 2009/2010) Grp A Eika Krapfo...ballklubben Färdig Sprint-Jelø...t-Jeløy Blå    
08030822 sö 08/03 16:30 sö 08/03 Lystlunden Arena A G8/9 (f 2011/12) Grp B Sprint-Jeløy, SK Bari Färdig Ås IL Fotball 3Gul    
08030921 sö 08/03 16:30 sö 08/03 Lystlunden Arena B G8/9 (f 2011/12) Grp B Vang Skoleidrettslag 2012 Färdig Falk, SK    
08030319 sö 08/03 16:15 sö 08/03 Hortenshallen J8/9 (f 2011/12) Grp A Falk, SK Färdig Ørn Horten, FK    
08030428 sö 08/03 16:15 sö 08/03 Holtanhallen J10/11 (f 2009/2010) Grp A Sprint-Jelø...t-Jeløy Rød Färdig Ørn Horten, FK 2    
08030821 sö 08/03 16:15 sö 08/03 Lystlunden Arena A G8/9 (f 2011/12) Grp B Ås IL Fotball 1Blå Färdig Ørn Horten, FK Rød    
08030920 sö 08/03 16:15 sö 08/03 Lystlunden Arena B G8/9 (f 2011/12) Grp B Skoppum IL G8 Färdig Sprint-Jeløy, SK Udinese    
08030427 sö 08/03 16:00 sö 08/03 Holtanhallen J10/11 (f 2009/2010) Grp A Ørn Horten, FK 1 Färdig Sprint-Jelø...-Jeløy Hvit    
08030820 sö 08/03 16:00 sö 08/03 Lystlunden Arena A G8/9 (f 2011/12) Grp B Ås IL Fotball 5Hvit Färdig Sprint-Jeløy, SK Bari    
08030919 sö 08/03 16:00 sö 08/03 Lystlunden Arena B G8/9 (f 2011/12) Grp B Ås IL Fotball 3Gul Färdig Vang Skoleidrettslag 2012    
08030426 sö 08/03 15:45 sö 08/03 Holtanhallen J10/11 (f 2009/2010) Grp A Falk, SK Falk/NIF Färdig Borre IF    
08030819 sö 08/03 15:45 sö 08/03 Lystlunden Arena A G8/9 (f 2011/12) Grp B Ås IL Fotball 1Blå Färdig Ørn Horten, FK Brun    
08030918 sö 08/03 15:45 sö 08/03 Lystlunden Arena B G8/9 (f 2011/12) Grp B Sprint-Jeløy, SK Udinese Färdig Falk, SK G8    
08030318 sö 08/03 15:30 sö 08/03 Hortenshallen G8/9 (f 2011/12) Grp A Ørn Horten, FK Hvit Färdig Ås IL Fotball 4Grønn    
Vilje Prosjekttjenester AS